Zimní šály

Napsal Vánoční dárky (») v úterý 2. 9. 2014 v kategorii Vánoční dárky, přečteno: 2470×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Zimní šály ANTORINI

Ranní vzduch studí na tvářích a sněhové vločky pozvolna dosedají do okolí. Místo chladu však cítíte příjemné, hebké teplo. Nová kolekce zimních šál ANTORINI přináší široký výběr módních šál, se kterými bude zima hřejivá a jemná.

Zimní šály


Zimní šála s motivem květů z nové kolekce, vyrobená z kombinace dvou prvotřídních materiálů pro dokonalý požitek: 92% modalu a 8% kašmíru. Rozměr šály je 200 x 70 cm. Šála je dostupná ve dvou barevných provedeních: šedé a fialové.

Zimní šály

Kolekce zimních šál ANTORINI dále představuje vysoce kvalitní šály z čistého kašmíru. Šály jsou velmi jemné a neškrábou. Objevte módní zimní šály doplněné o tradiční kostkový vzor nebo ty v klasickém jednobarevném provedení.

Šály
Velké zimní šály jsou vyrobené z příjemné kombinace Merino vlny a Angory. Jedinečné kapsy pro zahřátí dotváří absolutní dokonalost tohoto pleteného skvostu. Rozměr: 180 x 28 cm / Materiál: 75% merino vlna, 25% angora. Jsou neuvěřitelně jemné, hebké a příjemné do zimního počasí.

Zimní šály

V exklusivní kolekci zimních šál nechybí ani elegantní zimní šály vyrobené z kombinace kašmíru a hedvábí v nejvyšší kvalitě. Rozměr šál je: 200 x 50 cm / Materiál: 75% kašmír, 25% hedvábí.
Kolekci dámských zimních šál zakoupíte zde a pánské zimní šály zde.


Zdroj článku: iLuxus.cz

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.