Dárky pro muže / Originální exklusivní dárky pro muže

Napsal Vánoční dárky (») v úterý 2. 9. 2014 v kategorii Vánoční dárky, přečteno: 4832×

Přinášíme vám tipy na originální a exklusivní dárky pro muže. Velkolepé aktovky pro manažery, právníky, lékaře a další osoby, kteří potřebují velkou a komfortní aktovku na dokumenty a notebook. Každá aktovka je vyrobena s nejvyšší pečlivostí z pravé kůže. Svými rozměry jsou ideální také na cesty. Vyberte svému partnerovi exklusivní dárek v podobě kožené aktovky z Arde.cz.

Arde.cz - Manažerské aktovky

Manažerské aktovky jsou ideální jako exklusivní dárky. Jsou propracované do nejmenších detailů. Každá aktovka má vnitřek vykládaný jemným semišem, černé aktovky modrým semišem a hnědé aktovky krémovým.

Novinou pro letošní rok jsou kožené manažerské aktovky City Laptop. Dominantní pánské stylové aktovky City Laptop jsou vyrobené ze semi-strukturované vysoce kvalitní telecí kůže, která je velmi jemná a příjemná na dotek. Aktovky jsou uvnitř vykládané extra jemným semišem.

Hlavní prostor každé aktovky City Laptop je rozdělen na dvě části s dostatečným prostorem pro umístění notebooku o velikosti 15“. Do aktovky se pohodlně vejde vše, co potřebujete pro důležitá obchodní jednání. Vnitřní prostor je vybaven o pouzdro na PDA / kapesní mobilní telefon, dvě poutka pro psací potřeby a prostor pro vizitky.

Jednoduché stisknutí přezky umožňuje snadný a rychlý přístup, v případě potřeby je možné aktovku uzamknout pro maximální bezpečnost. Na přední straně aktovky je hluboká kapsa na zip po celé šířce aktovky a další hluboká kapsa pro rychlý a snadný přístup na zadní straně s magnetickým uzavíráním. Aktovku je možné nosit v ruce nebo přes rameno díky pevnému odnímatelnému popruhu z kůže a s extra velkou podložkou pro maximální komfort při nošení.

ORIGINÁLNÍ DÁRKY PRO MUŽE ZAKOUPÍTE NA WWW.ARDE.CZ

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.